WhatsApp
Tümünü kapat

ubnt uNİfİ UAP AP PRO Dualband 450Mpbs AP

UBNT UniFI UAP PRO, şık tasarımı, geniş kablosuz kapsama alanı desteği,2.4/5 GHz eş zamanlı çalışan radyo kartı, Gigabit ethernet ve 802.3af desteği ile 200+ aktif kullanıcıya kadar kesintisiz çalışabilmesi ve ücretsiz sunulan merkezi kontrol yazılımı ile muadillerinden sıyrılarak ön plana çıkmaktadır. ,

Genel Bakış

UBNT UniFI UAP PRO ENTERPRISE INDOOR; iç mekan bütünleşik kablosuz ağ altyapılarında yüksek bant genişliği, performans, stabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve özel işletim sistemi ile ön plana çıkmakta. Ürün üzerinde bulunan  2 adet radyo kart, 2,4GHz frekansında 1000mW'lık çıkış gücü ile 450 Mbps, 5GHz frekansında 200mW'lık çıkış gücü ile 300 Mbps bant genişliği sağlayıp eş zamanlı yayın yapabilmektedir.

 2.4GHz frekansında yayın yapan radyo kartının üzerine 3 adet5 dBi, 5GHz frekansında çalışan radyo kartının üzerine ise 2 adet 4 dBi, olmak üzere toplamda 5 adet özel tasarımlı anten ilave edilmiştir. Bu antenler sayesinde cihaz 122+ Metre uzaklıkta, konumlandırıldığı bölgede Koni biçiminde 360° kablosuz kapsama alanını yoğun ve kayıpsız bir şekilde üretebilmektedir.

UBNT UniFI UAP PRO ENTERPRISE INDOOR; Şık tasarımı, Kolay kurulumu, Stabil çalışması, Esnek yönetim altyapısı ve Rekabetçi fiyatı ile Otel, Pansiyon, Kafe, Okul, Yurt, Apart,Fabrika, Depo, Kamu veya Özel kurumlar gibi toplu kablosuz ağ altyapılarında firmaların öncelikli tercihi arasında yer almaktadır. Cihazın aynı teknik donanıma sahip diğer erişim noktalarından (Access Point) ayrılan en büyük özellliği ücretsiz merkezi kontrol yazılımı ile birlikte sunulmasıdır, bu yazılım sayesinde cihazın sistem kaynaklarının çok az bir kısmı yapılandırma ve cihaz yönetimi için ayrılmıştır. Bu sayede tek bir cihaz üzerinde 200+ kullanıcı herhangi bir problem ile karşılaşmadan sunulan hizmetten yararlanabilmektedir. 

UniFi Kontrol Yazılımı, MESH ve Zero HandOff Teknolojileri

UBNT Unifi AC MESH serisi ürünlerde Daha kolay kurulum imkanı, Daha yüksek veri güvenliği ve ağ yönetimi, kablosuz yayın noktalarının aktif yük dengeleme ve yedeklilik ihtiyaçlarının karşılanması ve yine kapsama alanı oluşturulan bölgede hareket halinde kesintisiz bağlantı imkanı için MESH teknolojisi sunulmaktadır.

UBNT Unifi ve UBNT Unifi AC iürün gruplarında ise  hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için UniFI ailesine özel Zero-HandOff teknolojisi kullanılmaktadır, bu özellik etkinleştirildiğinde sisteminizdeki tüm cihazlar aynı frekans ve isimde (SSID) yayın yapar ve hizmetten yararlanan kullanıcıların hareket halinde iken kesintisiz olarak sunulan hizmetten yararlanmalarını sağlar.


UniFi Yazılımı, yönettiğiniz cihazları bulundukları konuma veya hizmet şekline göre gruplandırabilir, Ölçeklendirilebilir harita ve Google Maps entegrasyonu sayesinde gerçek zamanlı kapsama alanı haritanızı çıkarabilir, cihazlarınızın Grup olarak veya ayrı ayrı olacak şekilde hizmet istatistiklerini takip edebilir, cihazlarınız üzerindeki kullanıcıları yönetebilir veya gruplandırabilirsiniz. 

UniFI ailesi  4 adet Sanal yayın (Virtual SSID) oluşturma imkanı sunmaktadır. oluşturulan bu yayınlardaki VLAN desteği sayesinde tek bir cihaz üzerinden 4 farklı ağ yayını yapılabilir veya güvenlik duvarı, VLAN gibi yapılandırmalar ile uğraşmadan oluşturulan sanal kablosuz yayınları misafir ağı olarak ayarlayabilirsiniz, oluşturulan misafir ağının mevcut yerel ağınıza ve aynı misafir ağını kullanan diğer cihazların arasındaki erişimi kısıtlayabilir ve bant genişliği sınırlaması uygulayabilirsiniz. yazılım içerisinde ücretsiz olarak sunulan Captive portal yazılımı ile Paypal ödeme altyapısını kullanarak sunduğunuz kablosuz internet hizmetini ücretlendirebilirsiniz.


Ürün Özellikleri
Ölçüler 200 x 200 x 36.5 mm (7.87 x 7.87 x 1.44 in)
Ağırlık

298 g (10.23 oz) Montaj ekipmanları hariç

358 g (15.17 oz) Montaj ekipmanları dahil

Ethernet portu 2 Adet Gigabit Ethernet portu 
Butonlar 1 Adet reset butonu
Antenler
2.4 GHz
5 GHz

Dahili 5 dBi Omni anten (3x3 MIMO)
Dahili 4 dBi Omni anten (2x2 MIMO)
Kablosuz Ağ standardı 802.11 a/b/g/n
Besleme türü Pasif PoE (48V), 802.3af 
Güç kaynağı 44V, 0.5 A Gigabit PoE adaptör
En fazla güç tüketimi 12W
En fazla çıkış gücü
2.4 GHz
5 GHz

30 dBm
22 dBm
BSSID desteği 4 Adet ile sınırlandırılmış
Güç tasarrufu Var
Kablosuz güvenlik standartları WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2 AES, 802.11i
Sertifikasyonlar CE, FCC, IC
Montaj ekipmanları Duvar / Tavan montaj aparatları (Kutu içeriğine dahil)
Çalışma sıcaklığı -10° | +70°
Çalışma nemi 5 - 80% Yoğuşmasız
Gelişmiş Trafik Yönetimi
VLAN 802,1Q
Gelişmiş QoS Kullanıcı başına hız sınırlama desteği
Misafir trafik izolasyonu Var
WMM Var
Eş zamanlı kullanıcı sayısı 200+ aktif kullanıcı
 

UBNT UniFi Controller V3.1.x Detaylı Ayar videosu

UBNT UniFi Controller Yönetici Hesabı Kurtarma İşlemi

UBNT UniFi Kontrol yazılımına giriş için kullandığınız kullanıcı adı ve şifre bilgilerini hatırlamıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak yönetici hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifrenizi kurtarabilirsiniz

1-  UBNT UniFi Controller yazılımınızı çalıştırın,

2-  MongoDB uygulamasını indirin ve yükleyin : https://goo.gl/xEkLkB

 3- Komut Satırını yönetici olarak çalıştırın ve [Tınak işaretleri dahli olacak şekilde] "C:\Program Files\MongoDB\Server\3.0\bin\"mongo --port 27117"  yazıp Enter' a basın,

4- [Tınak işaretleri olmadan] " use ace" yazın ve Enter' a basın,

5- [Tınak işaretleri olmadan] " db.admin.find() " yazın ve Enter' a basın

Aşağıdaki gibi bir çıktı ile karşılaşacaksınız;

UBNT UniFi Serisi Cihazları Fabrika Ayarlarına Çevirme

Stokta Yok
#187
ubnt uNİfİ UAP AP PRO Dualband 450Mpbs APubnt uNİfİ UAP AP PRO Dualband 450Mpbs APubnt uNİfİ UAP AP PRO Dualband 450Mpbs APubnt uNİfİ UAP AP PRO Dualband 450Mpbs APubnt uNİfİ UAP AP PRO Dualband 450Mpbs APubnt uNİfİ UAP AP PRO Dualband 450Mpbs APubnt uNİfİ UAP AP PRO Dualband 450Mpbs APubnt uNİfİ UAP AP PRO Dualband 450Mpbs AP
0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL