WhatsApp
Tümünü kapat

Mikrotik RB CCR1036-12G-4S

36 çekirdekli Tilera işlemci, 4 GB RAM, 4 SFP, 12 Gigabit portlu ve RouterOS işletim sistemine sahip CCR1036-12G-4S benzersiz özellikleri ile piyasadaki muadillerinden öne çıkmaktadır. Bu ürün ile 5000+ aktif kullanıcının trafiğini yönetebilirsiniz.

Genel Bakış

MikroTiK CCR1036-12G-4S , Ağ yönetmi için özel tasarlanmış 36 Çekirdekli tilera işlemcisi, 4GB DDR3 1333 MHz Ram, 4 adetSFP portu ve birbirinden bağımsız kontrolcüler tarafından yönetilen 12 adet Gigabit ethernet portu ile saniye başına 24.000.000 paket taşıma imkanı sağlamaktadır. 64bit mimarisi baz alınarak yeniden tasarlanan RouterOS işletim sistemininde RAM bellek sınırlandırılması kaldırılmıştır, dilediğiniz zaman cihazınızın bellek kapasitesini yükseltebilirsiniz.Geniş ölçekli ağ yönetimi için benzersiz bir şekilde tasarlanmış teknik donanımına hayat veren RouterOS işletim sistemi ile ağ yönetiminizi hiç olmadığı kadar esnek hale getirebilirsiniz.

Cihaz sunduğu yazılım ve donanım özellikleri ile aynı anda 5000+ aktif kullanıcılı ağ yapılarının Dinamik yönlendirme, Hotspot, PPPoE, Firewall, LOG,MPLS, Gelişmiş QoS, Yük Dengeleme (Load Balancing), Bonding, VPN,BGP,OSPF gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.


Ürün üzerine konumlandırılmış Dokunmatik LCD panel sayesinde cihazınızın genel kullanım / Port bazlı data kullanım / bant genişliği / aktif kullanım (Uptime) , Depolama alan bilgisi, İşlemci ve Ram kulanımı, Cihaz sıcaklığı, İşlemci sıcaklığı Besleme voltajı, Güç tüketimi, Fan devir verilerine ulaşabilir, sistem loglarını görüntüleyebilir ,Cİhazı yeniden başlatabilir veya fabrika ayarlarına çevirebilirsiniz. Ayrıca cihaz üzerinde bulunan MicroUSB portuna bağlayacağınız 3G / LTE USB modemler ile hat yedekleme yapılabilir ya da bağladığınız harici disk veya USB Flash diskinizi ağ üzerinde dosya sunucusu olarak kullanabilirsiniz.


Teknik Özellikler
Ürün kodu CCR1036-12G-4S
İşlemci frekansı 1.2 GHz
Çekirdek sayısı 36 adet
Mimari Tile GX
RAM 4 GB
Ethernet portu 12 Adet Gigabit
USB Var (Micro USB)
Güç beslemesi Power Jack
Çalışma voltaj aralığı 13 V - 30 V
Voltaj monitörü Var
İşlemci sıcaklık monitörü Var
Anakart sıcaklık monitörü Var
Ölçüler 355x145x55cm
İşletim sistemi RouterOS v6 (64bit)
Çalışma sıcaklıkları En fazla ortam sıcaklığı 50C  @1.2Ghz | 70C @1Ghz işlemci çekirdek frekansında
Lisans seviyesi Level 6
Akım monitörü Var
İşlemci modeli TLR4-03680CG-12CE-A3b
En fazla güç tüketimi 69W
SFP portu 4 adet
Seri portu RS232

MikroTiK RouterOS Yazılım Versiyonu Düşürme (Downgrade)

MikroTiK RouterOS Yazılım Onarım [Recovery] Anlatımı Seri Portlu modeller için

MikroTiK RouterOS Yazılım Onarımı [Recovery] Seri Port Olmayan Modeller için

MikroTiK serisi Ürünleri Fabrika Ayarlarına çevirme

MikroTiK Router serisi Port yönlendirme ve İçerik yasaklama

MikroTiK RouterOS Yazılım Güncelleme

0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL