WhatsApp
Tümünü kapat

MikroTik RB2011UiAS-RM 1U Router Firewall

MikroTik RB2011UiAS-RM 1U Router Firewall, 600MHz işlemci, 128MB RAM, 1 Adet SFP slotu, 5 Adet Gigabit, 5 Adet 100 Mbit ethernet portu, 1U standartlarına uygun kasası ile MikroTiK RouterBOARD RB2011UiAS-RM 60 - 80 aktif kullanıcısı bulunan orta ölçekli ağ yapıları için hepsi bir arada çözüm sunmaktadır.

Genel Bakış

MikroTiK RouterBOARD RB2011UiAS-RM, 600 Mhz işlemci, 128MB RAM, 1 Adet SFP slotu, 5 adet Gigabit / 5 adet 100 Mbit ethernet portu, 1U standartlarına uygun kasası ile 60 - 80 aktif kullanıcısı bulunan orta ölçekli ağ yapıları için hepsi bir arada çözüm sunmaktadır. Ürün LAYER 3 Switch özelliklerinin tamamını sunmakla birlikte Standart RouterOS işletim sisteminin tüm özellikleri ile birlikte gelmektedir. Orta ölçekli ağların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak benzersiz teknik donanımı ve RouterOS işletim sistemi ile ağ yönetiminizi hiç olmadığı kadar esnek hale getirebilirsiniz.

Cihaz sunduğu yazılım ve donanım özellikleri ile aynı anda 60 - 80 aktif kullanıcılı ağ yapılarının Dinamik yönlendirme, Hotspot, PPPoE, Firewall, LOG,MPLS, Gelişmiş QoS, Yük Dengeleme (Load Balancing), Bonding, VPN,BGP,OSPF gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.


Ürün üzerine konumlandırılmış Dokunmatik LCD panel sayesinde cihazınızın genel kullanım / Port bazlı data kullanım / bant genişliği / aktif kullanım (Uptime) , Depolama alan bilgisi, İşlemci ve Ram kulanımı, Cihaz sıcaklığı, İşlemci sıcaklığı Besleme voltajı, Güç tüketimi, Fan devir verilerine ulaşabilir, sistem loglarını görüntüleyebilir ,Cİhazı yeniden başlatabilir veya fabrika ayarlarına çevirebilirsiniz. Ayrıca cihaz üzerinde bulunan MicroUSB portuna bağlayacağınız 3G / LTE USB moemler ile hat yedekleme yapılabilir ya da bağladığınız harici disk veya USB Flash diskinizi ağ üzerinde dosya sunucusu olarak kullanabilirsiniz.

Bu özelliklerin yanısıra ürünün  10'ncu ethernet portu 24 Volt PoE çıkışı verebiliyor, bu özellik sayesinde PoE destekli cihazlarınızı ilave adaptör kullanmadan çalıştırabilirsiniz.


Teknik özellikler
Ürün kodu RB2011UiAS-RM
İşlemci frekansı 600 MHz
SFP slotu 1 Adet
Çekirdek sayısı 1 Adet
Mimari MIPS-BE
RAM 128MB
Ethernet portu 10 Adet ( İlk 5 Port grubu Gigabit, İkinci 5 port Grubu 100 Mbit) 
USB portu 1 Adet MicroUSB
Besleme türü Power jak
POE desteği Var
Desteklenen voltaj aralığı 9 V - 28 V
Voltaj monitörü Var
PCB sıcaklık monitörü Var
İşletim sistemi RouterOS
Ölçüler 214mm x 86mm for PCB
Çalışma sıcaklığı -35C to +65C
Lisans seviyesi Level 5
Anten kazancı 4 dBi
İşlemci modeli AR9344-DC3A-R
En fazla güç tüketimi 11 W
Seri port Var (RJ45)
MikroTik RB2011UiAS-RM  1U Router FirewallMikroTik RB2011UiAS-RM  1U Router Firewall

MikroTiK RouterOS Yazılım Versiyonu Düşürme (Downgrade)

MikroTiK RouterOS Yazılım Onarım [Recovery] Anlatımı Seri Portlu modeller için

MikroTiK RouterOS Yazılım Onarımı [Recovery] Seri Port Olmayan Modeller için

MikroTiK serisi Ürünleri Fabrika Ayarlarına çevirme

MikroTiK Router serisi Port yönlendirme ve İçerik yasaklama

MikroTiK RouterOS Yazılım Güncelleme

0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL