WhatsApp
Tümünü kapat

UBNT UniFi UAP‑AC‑EDU-4 - UBNT UniFi AC EDU 4 lü Paket 802.11ac 1300Mbps Dualband Anons Hoparlörlü AP

UBNT UniFi UAP‑AC‑EDU-4 - UBNT UniFi AC EDU 4 lü Paket, UAP AC PRO ile aynı verimliliğe sahip olup, ürün üzerinde Anons Hoparlörü ile gelmektedir. Okul, Yurt gibi kamu kurumlarında veya Özel kurumlarda kablosuz ağ ve anons ihtiyaçlarınızı tek bir ürün ile karşılayabilirsiniz.
NOT 1: Bu Ürün 4'lü Paket halinde satılmakta ve kutu içeriğinde PoE Adaptör bulunmamaktadır. Ürünlerin enerji beslemeleri için kullanabileceğiniz PoE Switchlere veya PoE adaptörlere Ek Ekipmanlar sekmesinden ulaşabilirsiniz.

NOT 2: Paket içeriğinde 4 adet UBNT UniFi AP AC EDU bulunmaktadır.

Yeni nesil UBNT UniFi UAP AC EDU, 80211.AC teknlolojisi, 3x3 Mimo teknolojisine sahip 1 adet 5 GHz 22dBm, 1 adet 2.4GHz 22 dBm radyo kartları ve Gigabit ethernet portu ile bir önceki nesil UBNT UniFi ürün ailesinden 5 kata kadar daha fazla performans sağlamakta.

2.4GHz frekansında 450Mbps bant genişliği sağlayan ürün 5GHz bandında ise 1300 Mbps bant genişliği sağlamakla birlikte 200+ aktif kullanıcıya kadar kesintisiz hizmet sağlayabilmektedir. UBNT UniFi UAP AC EDU genel olarak UAP AC-PRO modeli ile aynı verimliliği sunarken ilave olarak Dahili Anons Hoporlörü ile sunulmaktadır. 

Son kullanıcı odaklı iç mekan kablosuz ağ altyapı projelerinde veya iç mekan kablosuz otomasyon altyapılarında yüksek performans ve stabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve büyük çaplı kablosuz ağ altyapılarında  kolay kurulum/yönetim/bakım ihtiyaçlarınızı karşılayan, UniFi İşletim sistemi ile bütünleşik çalışan kontrol yazılımı sayesinde esnek ve ölçeklendirilebilir bir kablosuz ağ altyapısı imkanı sunulmaktadır.

UBNT UniFi UAP AC EDU, Şık tasarımı, Kolay kurulumu, Stabil çalışması, Esnek yönetim altyapısı ve Rekabetçi fiyatı ile Otel, Pansiyon, Kafe, Okul, Yurt, Apart,Fabrika, Depo, Kamu veya Özel kurumlar gibi toplu kablosuz ağ  ve Anons altyapılarında yenilikçi bir çözüm sunmaktadır. Aynı teknik donanıma sahip diğer erişim noktalarından (Access Point) ayrılan en büyük özellliği ücretsiz merkezi kontrol yazılımı birlikte sunulmasıdır, bu yazılım sayesinde cihazın sistem kaynaklarının çok az bir kısmı yapılandırma ve cihaz yönetimi için ayrılmıştır. Bu sayede  vaad edilen aktif kullanıcı sayılarına problemsiz bir şekilde ulaşılabilmektedir.

‘Bütünleşik Kablosuz Ağ ve Genel Anons Sistemi Entegrasyonu


UniFi UAP AC EDU ile birlikte sunulan Anons Hoparlörünün kulurumunu ilave data veya Güç kablolaması yapmadan gerçekleştirebilir, cihazınıza çekilen PoE kablosu üzerinden cihazınızın ve kablosuz Erişim noktalarınızın yönetimini ve güç ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Yapılacak anonsunuzu Android veya IOS platformuna sahip akıllı telefonunuz üzerinden yapabilir, dilerseniz tek bir UBNT UniFi UAP AC-EDU veya birden fazla kablosuz erişim noktanız üzerinden anons işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


"UBNT UniFiUAP AC EDU  bu sene sonunda satışa sunulacaktır."

UniFi UAP AC Serisi Ürünlere Ait Karşılaştırma Tablosu için Tıklayın.

Ürüne Ait Teknik Dökümanlar ve Yazılım Güncelleme Bağlantısı için Tıklayın.

UniFi Kontrol Yazılımı

Tüm UniFI ürün ailesini yönetebilmeniz için ücretsiz olarak sunulan bu Kontrol Yazılımı sayesinde sisteminizde bulunan tüm UniFI ürünlerini tek bir ekrandan yönetebilirsiniz, yazılımın odak noktası tüm cihazların kesintisiz olarak Dolaşım (Roaming) hizmeti sunabilmektir. bu hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için UniFI ailesine özel Zero-HandOff teknolojisi kullanılmaktadır,

Bu özellik etkinleştirildiğinde sisteminizdeki tüm cihazlar aynı frekans ve isimde (SSID) yayın yapar ve hizmetten yararlanan kullanıcıların hareket halinde iken kesintisiz olarak sunulan hizmetten yararlanmalarını sağlar.


Ayrıca yazılıma eklenen yeni özellikler sayesinde 2.4 GHz ve 5 GHz frekansındaki tüm enterferasyon detaylarını raporlama imkanı sunan kontrol yazılımı, kullanıcı memnuniyeti ve sistem performansını en üst düzeyde tutmak için Airtime Fairness özelliği ile problemil istemcilerin ağ bağlantılarını limitler ve Band Steering teknolojisinin sunduğu özelik sayesinde sistemde bağlı olan desteklenen istemcileri daha yüksek bant genişliği sunan ve 2.4 Ghz frekansına nazaran daha az enterferasyon bulunan 5 GHz frekansına yönlendirir.                                                                                                                                                           


UBNT UniFI Kontrol yazılımı ile , yerel ağınızda bulunan tüm cihazlarınızı tek bir ekranda yönetebilmenizin yanısıra dünyanın herhangi bir yerindeki cihazlarınızı da merkezinize bağlayıp yönetebilirsiniz, yönettiğiniz cihazları bulundukları konuma veya hizmet şekline göre gruplandırabilir, Ölçeklendirilebilir harita ve Google Maps entegrasyonu sayesinde gerçek zamanlı kapsama alanı haritanızı çıkarabilir, cihazlarınızın Grup olarak veya ayrı ayrı olacak şekilde hizmet istatistiklerini takip edebilir, cihazlarınız üzerindeki kullanıcıları yönetebilir veya gruplandırabilirsiniz. 

UniFI ailesi  4 adet Sanal yayın (Virtual SSID) oluşturma imkanı sunmaktadır. oluşturulan bu yayınlardaki VLAN desteği sayesinde tek bir cihaz üzerinden 4 farklı ağ yayını yapılabilir veya güvenlik duvarı, VLAN gibi yapılandırmalar ile uğraşmadan oluşturulan sanal kablosuz yayınları misafir ağı olarak ayarlayabilirsiniz, oluşturulan misafir ağının mevcut yerel ağınıza ve aynı misafir ağını kullanan diğer cihazların arasındaki erişimi kısıtlayabilir ve bant genişliği sınırlaması uygulayabilirsiniz. yazılım içerisinde ücretsiz olarak sunulan Captive portal yazılımı ile Paypal ödeme altyapısını kullanarak sunduğunuz kablosuz internet hizmetini ücretlendirebilirsiniz.


Ürün Özellikleri
Ölçüler 196.7 x 196.7 x 35 mm (7.74 x 7.74 x 1.38")
Ağırlık 450 g, Montaj Kiti Dahil
Ağ Arayüzü 2 Adet 10/100/1000 Gigabit Ethernet Portu
Genişleme Portları 1 Adet USB 2.0 Portu ( Anons Hoparlörü için Bağlantı Portu)
Butonlar Reset Butonu
Anten 3 adet  Dual band Anten  2.4GHz 3dBi | 3 adet  Dual band Anten 5 GHz 6dBi
Kablosuz Standardı 802.11 a/b/g/n/ac
Besleme Türü

 802.3af/803.2at destekli Pasif PoE (48V), Desteklenen voltaj aralığı : 44 ile 57VDC)

Güç Kaynağı 48V, 0.5A PoE Gigabit PoE Adaptör(kutu içeriğinde bulunmamaktadır.)
En Fazla Güç Tüketimi 9W, Opsiyonel aksesuar (Anons Hoparlörü) kullanıldığında 20 W
Radyo kartı Çıkış Güçleri 2.4 GHz - 22dBm | 5 GHz 22dBm
BSSID Radyo kart başına 4 adet
Güç Tasarrufu Destekleniyor
Kablosuz Güvenlik WEP, WPA‑PSK, WPA‑Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
Sertifikasyonlar CE, FCC, IC
Montaj Desteği Duvar/Tavan montaj desteği (Montaj kitleri kutu içeriğinde bulunmaktadır.)
Çalışma Sıcaklığı ‑10 ile 70° C (14 ile 158° F)
Çalışma Nem Oranı 5 ile 95% Yoğuşmasız
Gelişmiş Trafik Yönetimi
VLAN 802.1Q
Gelişmiş QoS Kullanıcı bazında limitleme
Misafir Trafik İzolasyonu Destekleniyor
WMM Ses, Video, En iyi peroformans,arkaplan
Eş zamanlı Kullanıcı Desteği 200+
Desteklenen Data Oranları (Mbps)
Standartlar Data Oranları
802.11a 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps
802.11n 6.5 Mbps ile 450 Mbps arası (MCS0 ‑ MCS15, HT 20/40)
802.11ac 6.5 Mbps ile 1300 Mbps arası (MCS0 ‑ MCS9 NSS1/2, VHT 20/40/80)
802.11b 1, 2, 5.5, 11 Mbps
802.11g 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps

UBNT UniFi UAP‑AC‑EDU-4 - UBNT UniFi AC EDU 4 lü Paket 802.11ac 1300Mbps Dualband Anons Hoparlörlü APUBNT UniFi UAP‑AC‑EDU-4 - UBNT UniFi AC EDU 4 lü Paket 802.11ac 1300Mbps Dualband Anons Hoparlörlü APUBNT UniFi UAP‑AC‑EDU-4 - UBNT UniFi AC EDU 4 lü Paket 802.11ac 1300Mbps Dualband Anons Hoparlörlü AP
0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL